Rosberg flet për Vettel: Kishte nevojë për ndryshime

‘Vettel kishte nevojë për një ndryshim, ishte në një spirale negative te Ferrari. Kurse tani në skuadrën e re do të jetë sërish piloti kryesor, heroi për t’u festuar. Të kujtojmë se është ende një ndër pilotët më të mirë të të gjitha kohërave’. Ky është opinioni i Nico Rosberg që komentoi lëvizjen e Sebastian

Vazhdoni leximin →

Sebastian Vettel: Dua të shkruaj historinë e Aston Martin

Sebastian Vettel shpreson që në 2021 të ringjallet karriera e tij dhe të shkruajë një kapitull të ri në historinë e Aston Martin. ‘Nuk pres asnjë garanci suksesi në të ardhmen, por pres një punë të madhe-tha Vettel në një intervistë për portalin gpblog.com-duhet të shfrytëzojmë atmosferën optimiste të skuadrës që kërkojmë, hap pas hapi

Vazhdoni leximin →