Kaq nuk i ecën Partizanit me Vllazninë, saqë i duhet VAR-i për të mos humbur

Ka kohë që të kuqtë nuk po shohin ditë të bardhë ndaj shkodranëve, dhe askush nuk e harron atë që ndodhi vjet kur fitorja e Vllaznisë në “Arenën Air Albania” praktikisht i hoqi titullin Partizanit. “Mallkimi” vazhdon sepse ekipi kryeqytetas sërish nuk po arrin të fitojë. Përfundoi barazim 0-0 në “Elbasan Arenë” ndeshja e parë

Vazhdoni leximin →