Van Gal mbron lojtarin e ri të Bajernit, Dejli Blindin!

Ish-mbrojtësi i Ajaksit dhe lojtari i Holandës është bashkuar me bavarezët në kampin përgatitor në Dohë të Katarit, pasi kampionët e Gjermanisë vrapuan shpejt për të zëvendësuar të sëmurin Mazraui. Marokeni duhet të rrijë nja dy muaj jashtë fushave (të paktën) me probleme në zemër të lëna nga Kovidi, ndërsa trajneri Nagelsman mori nga drejtuesit

Vazhdoni leximin →