Van Persi ofendohet në anglisht nga gruaja e lojtarit serb!

Robin Van Persi mërziti të paktën tre vetë në derbin e Stambollit mes Fenerbahçes dhe Beshiktashit. Sulmuesi holandez që shënoi golin e fitores për Fenerin, arriti të nxirrte me karton të kuq futbollistin serb të Beshiktashit, Dushan “Dushko” Toshiç, pas një rrëzimi teatral. Dy futbollistët qendruan sy ndër sy dhe Van Persi u duk se

Vazhdoni leximin →