Vazhdon kryengritja e Teutës dhe Partizanit ndaj FSHF-së kundër … Koço Kokëdhimës!

Kanë kundërshtuar që në fillim, dhe vazhdojnë ta bëjnë. Partizani e Teuta janë gjobitur sërish nga Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit, sepse nuk kanë vendosur në fanelë emrin e kompanisë Abisnet që ka blerë të drejtën e emrit të Superligës. Disiplina vendosi dyfishimin e gjobës në 100 000 lekë për secilin klub,

Vazhdoni leximin →