Xherdan Shaqiri i pafat, por Stoke mund Arsenalin…

Stoke City e ka mposhtur 1:0 Arsenalin në javen e dytë në Premierligë dhe Jese provon shijen angleze. Arsenali e nisi mirë sezonin në Premierligë duke e mposhtur 4:3 Leicester Cityn, por në javen e dytë është ndalur në udhëtim te Stoke City, duke u mposhtur 1:0. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi

Vazhdoni leximin →