Prag Sevilja-Roma, kush do ta fitojë Ligën e Europës në Budapest?!

Futbolli europian jep sot në mbrëmje trofeun e parë të rëndësishëm të sezonit. Sevija dhe Roma do të përballen në “Pushkash Arena” të Budapestit për finalen e Europa League.  Të gjithë prozhektorët drejtohen në “Pushkash Arena” të Bundapestit. Futbolli europian jep sot në mbrëmje trofeun e parë të rëndësishëm. Sevija dhe Roma diskutojnë finalen e

Vazhdoni leximin →

Sevilja mërzitet me “ringjalljen” e Dushan Vlahoviçit

Sulmuesi serb ka nisur të shënojë tek Juventusi, pavarësisht se “Zonja e Vjetër” i ka punët pisk me gjyqet. Tek Sevilja kanë hallin e Ligës së Europës, në gjysmëfinalen e së cilës do të ndeshen pikërisht me piemontezët dhe Dushan Vlahoviç është kthyer në një kërcënim. Futbollisti i kritikuar gjatë, realizoi edhe ndaj Atalantës në

Vazhdoni leximin →