Mbi 4 400 tifozë shqiptarë, policia “gardh” në “Uembli” për Angli-Shqipëri

Kur digjesh nga qulli, duhet t’i frysh edhe kosit. Kështu thuhet, dhe kështu do të bëjë policia britanike për ndeshjen mes Anglisë dhe Shqipërisë në “Uembli”, sonte për eleminatoret e Kupës së Botës. Shqetësimi i forcave të rendit është për shkak të trazirave në ndeshjen e kaluar ndaj Hungarisë, kur tifozët miq u përplasën me

Vazhdoni leximin →