Murinjo  nis një gjueti të ndaluar në Uajt Hart Lein..

Nuk eshte sekret se trajneri I Mancester Junajtidit, Zhoze Murinjo, ka pasur nje deshire te madhe qe te sillte ne “Old Traford” mesfushorin e talentuar, Erik Dajer, nga Totenhemi, por… Murinjo, nw fakt, gradualisht po e “mbush” tablone e ekipit te vet per sezonin e ardhshem, ndwrkohe qe perforcimi I pare ishte qendermbrojtesi suedez Viktor

Vazhdoni leximin →

Poketino ironizon Çelsin: Ne nuk jemi ekip i bërë me para!

Totenhemi është i vetmi ekip konkurret i Celsit për titullin kampion në Premierë Ligën angleze, duke qenë se largësia, tanimë, është ulur në katër pikë dhe finishi i këtij sezoni pritet që të jetë mjaft interesant. Totenhemi zotëron, aktualisht, një formë të shkëlqyer, ndërsa Celsi ka pësuar një rënie të vogël në lojën e tij,

Vazhdoni leximin →