Lotar Mateuzi mohon se ai do të bëhet trajner i Kosovës

Ish-futbollisti legjendar dhe tani trajner, Lotar Mateuz, i hodhi poshtë, duke i konsideruar spekulime, lajmet se ai do të bëhet trajner i përfaqësueses së Kosovës. Në median e Prishtinës, ditët e fundit, janë publikuar lajme se ky ish-futbollist i famshëm gjerman do të merrte pësipër drejtimin e kombëtares së Kosovës, por përgënjështrimi nuk vonoi, pasi

Vazhdoni leximin →