Videoja seksuale, Valbuena fal Benzemanë, por me kusht: Do ia shtrëngoj dorën, por ta zgjasë ai I pari

Një video seksuale, kërcënimi , madje edhe tentativë për shantazh; kjo është historia e Matjë Valbuenas, që ishte viktima e situatës dhe Karim benzema, bashkëpunëtor dhe që del në dritë pas shumë kohësh. Sulmuesi I Realit të Madridit ishte protagonist në shantazhin e bërë ndaj ish futbollistit të Marsejës cdhe Lionit me Benzemanë që tentoi

Vazhdoni leximin →

Më në fund paqe te PSG, Cavani: Janë gjëra që ndodhin

Më në fund duket se është vendosur paqja në dhomat e zhveshjes së Paris Saint Germain mes Neymar dhe Edinson Cavanit duke bërë që tensionet mes tyre të mbeten një kujtim i largët. Debatet për penalltinë që për pak sa nuk shkaktoi një sherr me grushta mes lojtarëve janë shuar përfundimisht dhe për këtë mendoi

Vazhdoni leximin →

Sagan dhe Cavendish harrojnë inatet; çfarë fair play mes tyre!

Mëria mes Peter Sagan dhe Marc Cavendish pas incidentit të ndodhur  gjatë Turit të Francës nuk zgjati shumë. Dy çiklistët që e humbën përfundimisht eventin per arsyet që dihen tashmë shfyrtëzuan rrjetet sociale për të ‘vendosur paqen’. Sagan në profilin e tij në Twitter  i uroi Cavendish shërim të shpejtë duke shtuar se shpreson në

Vazhdoni leximin →