Fati shpëtoi Shqipërinë… Nestorovski “humbi” fitoren

Vetëm fati e shpëtoi Shqipërinë nga humbja në Strumicë, ndërkohë që duhet të theksohet se portieri i ekipit shqiptar, Ertrit Berisha, ishte fantastik dhe vetëm superpritjet e tij e shpëtuan Shqipërinë nga humbja në ndeshjen kualifikuese të Grupit G të Kupës së Botës Rusi – 2018. Të parët që shënuan ishin futbollist miq me anë

Vazhdoni leximin →