Perezi me një plan interesant: Le të ikë Modriçi!

Gazeta spanjolle “Diario Gol” publikon një lajm interesant se vetë Reali i Madriditpo ia ofron tani mesfushorin e vet, Luka Modriç, Interit të Milanit. Sipas gazetës, kjo ofertëështë pjesë e një plani të presidentit të Realit, Florentino Perez, që parashikon transferimin e futbollistit kroat për tek Interi, ndërkohë që rrugën e kundërt, pra për te

Vazhdoni leximin →

Motra e Kristiano Ronaldos sulmon indirekt Modriçin

Duke parë sesi po reagojnë njerëzit e afërt të Kristiano Ronaldos, duket se ai nuk e priste që të mos shpallej lojtari më i mirë i Evropës për sezonin e kaluar konkurrues nga ana e UEFA-s dhe që këtë çmim të fitonte futbollisti kroat, Luka Modriç. “Secili nxjerr konkluzionin evet”, shkroi në profilin e saj

Vazhdoni leximin →