Skuadra e momentit quhet Los Anxhelos Klipers

Skuadra e momentit në basketbollin amerikan quhet Los Anxhelos Klipers. Suksesi i fundit, arritur ndaj Bruklin Nets bëri që ajo të mbetet në krye të renditjes, me 10 suksese dhe vetëm 1 humbje. Suksesi ishte i thellë, 127-95, dhe u ndihmua nga paraqitja shumë e mirë e lojtarit-qendër, Blejk Grifin, që realizoi 32 pikë. Skuadra

Vazhdoni leximin →