Rajola, ky peshkaqen futbolli, i duket ëngjëll Donarumës

Gianluigi Donnarumma ka mohuar lajmet e fundit se e ka shkarkuar agjentin Mino Raiola. Portieri i talentuar italian i Milanit, Gianluigi Donnarumma, ka thyer heshtjen, duke mohuar raportimet e fundit se ka vendosur të shkarkojë agjentin, Mino Raiola. Gjatë orëve të fundit u tha se Donnarumma ka vendosur të largojë Raiolan dhe të rinovojë kontratën

Vazhdoni leximin →