Koret raciste në Bullgari, Stoickov shpërthen në lotë në mes të emisionit

Koret raciste dhe përshëndetjet naziste që u panë në stadiumin Levski të Sofjes në sfidën mes Bullgarisë dhe Anglisë dhe që shkaktuan ndërprerjen e ndeshjes disa herë bëri që ylli I futbollit bullgar, Hristo Stoickov të ndjejë turp dhe të shpërthejë në lotë në një studio televizive. Gjithcka ndodhi gjatë emisionit ‘Futbol Central’ në Meksikë,

Vazhdoni leximin →