Hugo Loris tremb Totenhemin; francezi thyen krahun

Hugo Loris shqetëson të gjithë te Totenhemi. Portieri francez I skuadrës londineze pësoi një dëmtim të rëndë gjatë ndeshjes me Brajtonin. Loris u rrëzua keq pas një pritjeje dhe ndërsa mbështetej në tokë, vihet re përthyerja e tij në një mënyrë jonatyrale. Një ngjarje kjo që I shokoi të gjithë të pranishmi në Amex Stadium

Vazhdoni leximin →

Hugo Loris tregon depresionin pas Botërorit: U ndjeva bosh

Ndodh që pas një suksesi madhor sic është triumfi në Botërorin e futbollit,  një ose disa futbollistë të pësojnë një ngërc psikologjik. Është ky edhe rasti i Hugo Loris, portierit të Totenhemit që verën e kaluar u shpall kampion bote me përfaqësuesen franceze. Në një intervistë për të përditshmen britanike ‘Telegraph’, Loris tregoi cfarë përjetoi

Vazhdoni leximin →

Zidan nuk ka besim tek Navas, por gjuan për Hugo Lloris

Portieri i Tottenhamit, Hugo Loris është një nga portierët më të mirë, jo vetëm në Premierligë, por në botë. Ai po vazhdon të jetë një nga pikat kryesore të Tottenhamit dhe Kombëtares së Francës, duke zgjuar kështu interesimin e Real Madridit, shkruan AS. Loris pëlqehet shumë nga trajneri Zinedine Zidane, i cili e kishte kërkuar

Vazhdoni leximin →