Një holandez që tregon anektoda për Interin

Andi Van der Meyde, holandezi që ka luajtur me Interin në sezonin 2003-4, ka dhënë një intervistë për SportMediaset, në të cilën ka treguar disa anektoda për klubin milanez.  Në kohën që ka luajtur ai me Interin, trajner ka qënë Hektor Kuper dhe drejtor sportiv ka qënë Branka. I ka mbetur në mend një episod

Vazhdoni leximin →