Zhegrova, “barrikadë” për Shqipërinë: Shqiptarë të Zvicrës, zgjidhni Kosovën!

Një nga golat e shënoi pikërisht në portën kuqezi. Edon Zhegrova shkëlqeu dhe u vlerësua meritueshëm në miqësoren Shqipëri-Kosovë, zhvilluar në Zvicër, por edhe u kritikua, ndërsa tani ka nisur një fushatë në favor të përfaqësueses së vet. Djaloshi 21-vjeçar, lindur në Gjermani, por prodhim i sistemit futbollistik të Kosovës e të Belgjikës, i ka

Vazhdoni leximin →