Milan gjen ‘avokat mbrojtës’; Karlo Ançelotin

Milani gjen avokatin e tij mbrojtës në momentin më të vështirë të tij. Ai është karlo  Ançelioti I cili nuk pranon që të shohë e të dëgjohë fërshëllimat e tifozëve për skuadrën kuqezi. Madje për këta të fundit ish trajneri i Bajernit të Mynihut ka një këshillë; u kërkon të kenë durim dhe t’i jepet

Vazhdoni leximin →