Barcelona 100 milionë euro plus Rakitiçin, Dembelen e Umtitin për Nejmarin

Duket se PSZH-ja është gati që ta shesë Nejmarin që erdhi në këtë klub francez më 2017, pasi pagoi për të shumën rekord prej 222 milionë eurosh. Por, futbollisti brazilian tani është bërë pishman dhe kërkon të ndërrojë mjedis. Mbas dëmtimeve të njëpasnjëshme, tani ai ndodhet i përfshirë edhe në skandalin me modelen Naile. “Globoesport”

Vazhdoni leximin →