Milani ka gjetur serish Kakan dhe Shevçenkon, por janë ndryshe…?!

Drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, gjatë sezonit dimëror të transferimeve realizoi dy përforcime të shkëlqyera, duke siguruar shërbimet e futbollistëve të rinj Lukas Paketa dhe Krishtof Piontek, për të cilët klubi kuqezi pagoi nga 35 milionë euro. Të dy këta futbollistë të rinj të talentuar janë përshtatur mjaft mirë me ekipin dhe kanë filluar t’i

Vazhdoni leximin →