A kanë fund spekulimet? Pogba nuk ka vend te Juventusi..

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, vuri në dukje se të gjithë e duan Pol Pogban, por, megjithatë, ai e përjashtoi mundësinë që futbollisti francez të kthehet në Torino. Thuhet se mesfushori francez është shumë i pakënaqyr në “Old Trafford” dhe do që të kthehet te Juventusi, por në këtë klub i mohojnë lajmet se

Vazhdoni leximin →

Lajm inkurajues: Mbape nuk është dëmtuar seriozisht

Monakoja me fitoren 3-2 ndaj Tuluzës nisi mbrojtjen e titullit në Ligën e 1-rë franceze, por, siodoqoftë, tri pikët e para të ekipit “princëror” mbeten në hije, për shkak të dëmtimit, në pamje të parë, serioz të yllit të vërtetë të këtij ekipi, Kilian Mbape, që u detyrua të largohej nga fusha në min. e

Vazhdoni leximin →

Kur tradhëton Guardiola, viktima quhet Barcelona

Pep Guardiola e dëshiron sulmuesin e talentuar të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është takuar me talentin francez të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele shkruan Le10Foot. Dembele pritet të largohet gjatë kësaj vere nga Dortmund, me disa skuadra të interesuara për të. Ai  ka drekuar me Guardiolan në Manchester ku kanë

Vazhdoni leximin →