E zbulon ‘Football Leaks’: Real Madrid ka pranuar 200 milionë Euro nga Ishujt Kajman

Real Madrid ka pranuar që fondi ‘Providence’ t’i paguante 200 milionë Euro që nga Ishujt Kajman duke ditur se rrezikonte të thyente ligjin. Ky është informacioni i zbuluar nga ‘Football Leaks’ dhe  publikuar nga ‘Der Spiegel’ dhe ‘InfoLibre’. Sipas këtij informacioni ishin dy kompani me seli në Ishujt Kajman dhe me zyra në një ndërtesë

Vazhdoni leximin →

Football Leaks zbulon pagën e Neymar, 100 mijë Euro në ditë nga PSG

Revista e përjavshme ‘Der Spiegel’ nëpërmjet ‘Football leaks’ vazhdon të publikojë të dhenat e pazbuluara të kontratave të lojtarëve dhe këtë radhë I takoi brazilianit Neymar. 100 mijë Euro në ditë është shifra që sulmuesi 25 vjecar përfiton nga kontrata e nënshkruar me transalpinët. Duke marrë parasysh edhe bonuset e  ndryshme për të cuuar shifrën

Vazhdoni leximin →