Guardiola bëhet si Murinjo kur sulmon Evranë dhe Berbatovin

Këto kohë është vënë nën shënjestër për shkak të eliminimit të radhës nga Championsi, edhe pse kjo gjë ndodhi ndaj Realit. Pep Guardiola cilësohet fajtor për disfatën e Mançester Sitit në 2 minutat e fundit të 90-minutëshit në “Santiago Bernabeu”, dhe legjendat e dikurshme të Mançester Junajtidit, Patris Evra e Dimitar Berbatov, kanë vënë në

Vazhdoni leximin →

Evra tallet me Man. Sitin: Emri i tyre ende jo në trofeun e Championsit

Iu desh të përdorte fotoshopin për të dhënë mesazhin, ndërsa në fotomontazh u bë bashkë me legjendën Sër Bobi Çarlton. Ish-mbrojtësi i Mançester Junajtidit, Patris Evra, nuk ngurroi të thumbonte Mançester Sitin për paaftësinë për të fituar Championsin. Menjëherë pas finales së humbur nga ekipi i Guardiolës ndaj Çelsit, ish-mbrojtësi francez postoi një fotomontazh në

Vazhdoni leximin →