Partizani humbet pa fund… dhe ha dru nga policia

Ishte minuta e 107 e takimit, kur arbitri Jorgji vërshëlleu përfundimin e ndeshjes Partizani – Skënderbeu. Duhet të ishte një ndeshje normale, por që u ndërpre gjatë pas një përleshje absurde midis forcave të rendit dhe tifozëve të ardhur në Elbasan nga kryeqyteti. Që përpara ndeshjes u fol për masa të ashpra nga forcat e

Vazhdoni leximin →