Superkupa, Egnatia për historinë, Partizani kërkon vazhdimësinë

Të mërkurën më datë 20 dhjetor në orën 19:00 në stadiumin “Air Albania”, do të luhet SuperKupa e Shqipërisë, e 30-ta në histori. Egnatia si fituese e Kupës dhe Partizani si fituese e Kampionatit përballen me njëra-tjetrën në këtë duel të veçantë, për trofeun e parë të sezonit 2023/2024. Përsa i përket historisë së SuperKupës

Vazhdoni leximin →