Lamtumirë Lena, Draksler ka zgjedhur Setani

Julian Draksler ka gjetur një dashuri të re. Futbollisti I Paris Sën Zhermenit është ndarë nga Lena Shtifel dhe zemrën e tij duket se ia ka rrëmbyer Setani Taing. Mesfushori gjerman prej kohës është parë në shoqërinë e kësaj balerine dhe koreografeje franceze në shoqërinë e së cilës festoi edhe Halloëeenen në fund të muajit

Vazhdoni leximin →

Julian Draksler shkëlqen në prezantim tek Paris SG: Jam i lumtur!

Julian Draksler u prezantua tek Paris SG dhe tifozët francezë shpresojnë që talenti gjerman t’i japë një kthesë sezonit të vështirë të kampionëve. Lojtari ofensiv 23-vjeçar u mor për 40 milionë euro nga Volfsburgu, dhe parizienët mposhtën konkurrencën e fortë nga Premier Liga, të udhëhequr prej Arsenalit. “U bashkova me shumë gëzim dhe me padurim

Vazhdoni leximin →