Kristiano Toti mbush 11 vjeç! Babi më prit në fushë..

Roma do të luajë sot kundër Bolonjës dhe kapiten Toti nuk do të jetë në fushë për shkak të një dëmtimi, por dita e sotme është speciale për të dhe familjen e tij. I vogëli,Kristian mbush 11 vje[ dhe babai i ka bërë një dedikim special. “ Kanë kaluar 11 vite. Gëzuar ditlindjen, jeta ime”. 

Vazhdoni leximin →