Juventusi po fiton një pasuri të tërë nga bluzat e Ronaldos

Juventusi realizoi një transferim të shkëlqyer, duke siguruar angazhimin e Kristiano Ronaldos në radhët e veta, mbasi pagoi për të “vetëm” 105 milionë euro, ndërkohë që nga ardhja e tij klubi torinez po fiton para të madhe. Të dhënat zyetare lidhur me fitimet që janë siguruar nga shitja e bluzave të Ronaldos vetëm gjatë 24

Vazhdoni leximin →

Standard rumun: Politeknika e Timishoarës sajon bluzat!

Futbollistët e ekipit rumun të Politeknikës së Timishoarës, nuk dihet se për çfarë arsye, mbeten pa bluza në prag të ndeshjes që zhvilluan, jashtë fushës së vet, me ekipin rumun tjetër, Tërgu Muresh ASA, në kuadrin e kampionatit kombëtar të Rumanisë. Zyrtarët e klubit dhe lojtarët u gjenden në një pozitë të vështirë se çfarë

Vazhdoni leximin →