Ana Ivanovic dhe tundimi për t’u kthyer në fushat e tenisit: ‘Ndiq pasionet e tua’

Pesë vjet pas tërheqjes, Ana Ivanovic mund të kthehet të luajë në tenisin profesionist . Data është 16 maj në WTA të Beogradit, turne I organizuar nga Djordje Djokovic, vëllai i numrit 1 të botës në renditjen ATP, Novak Djokovic. ‘Ndiq pasionet e tua’ ishte postimi i Ana Ivanovic në profilin e saj në Instagram, me 33 vjecaren fituese të Roland Garros që kishte në dorë një top tenisi, nëse ky nuk është një tregues i kthimit të saj në fushat e lojës….

Sfidanti.al