Zlatan Ibrahimovic dhe teka e tij e re; nje Harley Davidson

Zlatan Ibrahimovic di si ta shijoje jeten e tij ne Kaliforni. Sulmuesi suedez postoi ne profilin e tij ne Instagram nje video te tij qe eshte mbi lodren e tij me te re; nje Harley Davidson duke shetitur ne rruget e Los Anxhelesit.

‘Rollin in LA’-shkruante Ibrahimovic ne postimin e tij ne Instagram per te shoqeruar videon e tij teksa drejtonte motorin i pajisur edhe me kaske mbrojtese.

Sfidanti.al