Tilde Cilla Syah nuk është në një lidhje me Bellingham

Zgjidhet misteri për vajzën që mendohej se ishte në një lidhje me Jude Bellingham. Mediat spanjolle aludonin se ylli i Real Madrid shoqërohej me një modele e quajtur Tilde Cilla Syah. Por fama e papritur marrë shkak nga këto thashetheme ka zbuluar se modelja e re gjysmë daneze dhe gjysmë indiane amerikane nuk është në një marrëdhënie me sulmuesin anglez, por me një tjetër futbollist. Bëhet fjalë për Brennan Johnson, sulmuesin 22-vjeçar nga Uellsi i Tottenham. Sidoqoftë, Tilde qëndron brenda rolit dhe brenda Britanisë, pavarësisht se bëhet fjalë për një futbollist jo aq të famshëm sa Bellingham. E gjitha kjo është kuptuar falë një fotoje profili të një të riu duke pirë verë në një tarracë, në të cilën ishte edhe modelja. Duke menduar më herët se ajo ishte e dashura e Bellingham, në pak kohë ndjekësit e saj në rrjetet sociale janë trefishuar, por me siguri do të jenë zhgënjyer kur kanë mësuar se ajo është në krahët e një tjetër futbollisti

sfidanti.al