Tifozja sexy e Golden State, e dashura e re e Tiger Woods?

Tiger Woods duket se ka gjetur një dashuri të re dhe bëhet fjalë për Laci Kay Sumers, që është modele, këngëtare, aktore, instruktore fitnessi dhe mbretëresha e Instagramit duke qenë se ajo i ka tashmë 7.5 milionë ndjekës në këtë rrjet social. Por jo vetëm kaq, ajo përkufizohet edhe si muza e Golden State Warriors duke qenë se është një tifoze e kësaj skuadre. Sipas disa tabloideve amerikane, golfisti Tiger Woods, duke përfituart nga periudha e pushimit për shkak të dëmtimit i kishte nisur kërkimet për një të dashur të re. Që nga viti 2015 kur u nda nga Lindsey Vonn,  Woods nuk rezultonte të koishte ndonjë lidhje dashurie dhe duket se tashmë e ka gjetur gjysmën e tij të ëmbël që është vetë Laci Kay Sumers.

sfidanti.al