Tifozja sexy e Golden State, e dashura e re e Tiger Woods?

Tiger Woods duket se ka gjetur një dashuri të re dhe bëhet fjalë për Laci Kay Sumers, që është modele, këngëtare, aktore, instruktore fitnessi dhe mbretëresha e Instagramit duke qenë se ajo i ka tashmë 7.5 milionë ndjekës në këtë rrjet social. Por jo vetëm kaq, ajo përkufizohet edhe si muza e Golden State Warriors

Vazhdoni leximin →

Nga 300 km/orë tek një tigër, Hamilton feston në Meksikë

Shpesh kampionët e festojnë një fitore në sport me një gotë verë, apo birrë, në varësi të vendit ku jetojnë. Ljuis Hamilton nuk është se nuk e pëlqen aspak alkoolin, suksesin në Meksikë vendosi ta celebronte ndryshe. Ai shkoi në një Kopësht Zoologjik në kryeqytetin meksikan, Meksiko Siti, duke luajtur me një … tigër. Macja

Vazhdoni leximin →