Tifozja sexy e Golden State, e dashura e re e Tiger Woods?

Tiger Woods duket se ka gjetur një dashuri të re dhe bëhet fjalë për Laci Kay Sumers, që është modele, këngëtare, aktore, instruktore fitnessi dhe mbretëresha e Instagramit duke qenë se ajo i ka tashmë 7.5 milionë ndjekës në këtë rrjet social. Por jo vetëm kaq, ajo përkufizohet edhe si muza e Golden State Warriors

Vazhdoni leximin →