Simeone, perseri baba; se shpejti lind femija i peste

Familja Simeone do te kete shume shpejt nje anetar te ri. Trajneri i Atletiko Madrid, Diego Pablo Simeone  do te behet baba per te pesten here dhe kete e konfirmoi e fejuara e tij Karla Pereira ne nje interviste per revisten spanjolle ‘Hola!’ duke treguar te gjitha emocionet e ciftit per lajmin e gezuar.

‘Kur ishim me pushime se bashku me vajzen, bera testin e shtatzenise-tregon Karla Pereira-dhe rezultati ishte pozitiv. Fillova te ve re se vajza ime ishte shume prane dhe mendoj se ishte ajo qe sugjeroi se une dhe Diego do te kishim nje tjeter femije. Te dy jemi shume te emocionuar’.

Per momentin nuk dihet se sa javeshe eshte femija sapo gjinia e tij. Ajo qe eshte e sigurt eshte se Simeone do te mbaje femije te vogel ne krahe per here te peste. Diego Simeone ka qene i martuar me pare per 20 vjet me Karolina Baldinin me te cilen ka 3 femije, Xhovani, Xhanluka dhe Xhuliano, qe te tre jane bere futbolliste. Nga viti 2014 ai eshte i lidhur me modelen Karla Pereira qe eshte 19 vjet me e vogel se ai.

Sfidanti.al