Shumë urime Erjona, e mrekullueshmja Lady Xhemaili

Blerim Xhemaili ka publikuar një foto në Instagram, për të festuar ditëlindjen e bashkëshortes së tij, Erjona. Dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet, për pamjen e mrekullueshme të së shoqes së mesfushorit të Bolonjës. Modelja 29 vjeçare shqiptare, ishte edhe një nga tifozet më seksi të “Euro 2016”