Ruby të le pa fjalë, Dele Ali.. të paralizon para portës

I dashuri po çmend tifozët e Totenthemit ndersa e  fejuara e sulmuesit të Dele Alli po i çmend tifozët britanikë që preferojnë edhe bukurinë seksuale.. Quhet Ruby Mae dhe është një modele 21-vjeçare.