Reali harron Xhorxhinen; e fejuara e Marianos i fiton zemren

Reali i Madridit kete vere humbi jo vetem Kristiano Ronaldon, por edhe Xhorxhina Rodrigez e cilesuar edhe si mbreteresha e WAGS-ave te madrileneve. Megjithate duket se ne kryeqytetin spanjoll askush nuk humbi kohe per te gjetur zevendesuesit e tyre.

Pak dite me pare, ‘Los Blancos’ prezantuan Mariano Diaz i cili mori edhe fanelen me nr.7 te mbajtur pikerisht nga ylli portugez i Juventusit. Ky i fundit solli me vete ne Madrid edhe te fejuaren e tij, Jaiza Moreno me profesion modele dhe duke pare fotot e saj bukuroshja eshte me te vertete nje pasuese e denje e Xhorxhina Rodrigez si mbreteresha e WAGS-ave.

Sfidanti.al