Quhet Klishina “frika” e fundit e të fejuarës së Ronaldos

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste që vrapon dhe ndjell  me bollëk, madje dhe vetë mbretin. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive. Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderhet si një nga atletet më seksi dhe ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të fejuarën e portigezit, Georgina Rodriguez.