Morata edhe mund të ulet në stol, s’ka Zidan për Alice Campellon

Alice Campello është e dashura e Alvaro Moratas dhe nuk janë paktë ata që e adhurojhnë.

Alvaro Morata nuk po kalon një edicion të mirë te Real Madridi. Ai erdhi si një përforcim i madh  për ekipin e Zinedine Zidane, por ky i fundit nuk po i beson shumë dhe Karim Benzema vazhdon të jetë zgjedhja e tij e parë, transmeton Gazeta Express.

Por, spanjolli është i bindur se do të triumfojë në Madrid teksa derisa të gjejë më të mirën, ka se ku të ngushëllohet. Ai pran vetës ka një të dashur shumë seksi, të cilës i kërkoj të martohet vitin që lamë pas dhe duket se gjatë verës do t’i japë fund beqarisë.