Modelja që nuk di cilin të fusë në zemër, Mesin apo Ronaldon

Iryna Ivanova duket se e ka vështirë që të zgjedhë mes Leo Mesit e Kristiano Ronaldos, kështu që ka vendosur që të bëjë tifo për dy më të mirët e botës

Modelja ruse është tifoze e flaktë e futbollit, derisa pëlqen shumë Leo Mesin e Kristiano Ronaldon. Iryna ka realizuar disa fotografi interesante  të Lionel Messit dhe Ronaldos, duke mos bërë të ditur se cilin lojtarë e pëlqen më shumë.

Iryna në këtë mënyrë ka nisur që ta tërheq vëmendjen e tifozëve për Kampionatin Botëror që do të zhvillohet në Rusi më 2018.