Maldera, bukuroshja që ringjall “të vdekurit” dhe Milanin

Tifozja seksi Desi Maldera ka mahnitur me bukurinë e saj në fotografitë e fundit.

Maldera është tifozë e flaktë e futbollit, me saktësisht e skuadrës italiane Milan, përcjell Express.

Edhe pse ajo e pëlqen Milanin, mediat italiane i kanë kushtuar shumë rëndësi fotografive të saj të fundit.

Po ashtu, italiania është adhuruese e madhe e fitnesit, ku edhe i ka fituar linjat e saja perfekte.