Livia flirton me top edhe më me mjeshtri se vetë Leo Mesi

23-vjeçarja, Livia Gullo është një ndër tifozet më seksi në botë. Ajo vjen nga Brazili dhe është tifoze e Barcelonës.

Livia ka bërë bujë në mediat botërore për shkak të fotografive provokative me fanellën e Barcelonës dhe menyra si e perdor..topin.