Lewis Hamilton dhe Neymar; së bashku në një festë në Londër

Lewis Hamilton dhe Neymar; së bashku në një festë në Londër

Ndërsa në Paris është kthyer jnë një cështje sherri mes tij dhe Cavanit, Neymar ka fluturuar në Londër për të festuar përkrah Lewis Hamilton. 3 herë Kampioni i botës në Formula 1 dhe sulmuesi i Paris Saint Germain  takuan në kryeqytetin britanik, për të kaluar disa momente së bashku në një darkë në Knightsbridge. Padyshim që dy yjet sportivë në këtë darkë ishin në shoqëri të këndshme, modelen e Victoria’s Secret Barbara Palvin, ndërkohë që më vonë u bashkuan edhe me pop Starin Rita Ora e modelen Ëinnie Harloë në një festë të organizuar nga revista LOVE në pub Miu Miu.

sfidanti.al