Kiara Biazi; bukuroshja qe nuk do t’ia dije me per Zazen

Kiara Biazi njihet ne Itali edhe per lidhjen qe ajo ka pasur me sulmuesin Simone Zaza me te cilin eshte ndare duke i dhene fund lidhjes 2 vjecare me te. Se fundmi bukuroshja publikoi ne rrjetet sociale foto te saj ku ajo duket ne nje forme te shkelqyer dhe eshte nje nga WAGSat me te ndjekur.

Fotoja e publikuar prej saj ishte e shoqeruar me mesazhin: ‘Nje femer e lire eshte e kunderta e femres se lehte’. Sigurisht komentet nuk munguan dhe nje per ndjekesve te saj qe mesa duket nuk ishte informuar per jeten e saj sentimentale shkruante: Nuk ia kalon dhe aq keq Zaza.

Kunderpergjigjja e Kiares ishte e shpejte duke e bere te heshte komentuesin. ‘Se si po ia kalon Zaza pyet ate, nuk po ia kalon ketu me mua-ishte pergjigjja e Kiara Biazit.

Sfidanti.al