Jeta sentimentale e Iscos; Lidhje dashurie me aktoren Carmen Munoz?

Ndërsa në aspektin profesional duket se gjërat po shkojnë më mirë për Iscon, në jetën personale të tij, situata është komplikuar disi. Futbollisti 25 vjecar prej kohësh po flitej se ishte duke u ndarë nga bashkëshortja e tij, Vitoria Calderon më të cilën ka edhe një djalë, zëra që së fundmi që u sheshuan disi madje cifti po shkonte drejt pajtimit. Pikërisht në këtë moment në kronikat rozë zbulohet një lidhje e re e mundshme e futbollistit të Realit të Madridit dhe bëhet fjalë për një raport me aktoren Carmen Munoz. Sipas mediave madrilene historia mes Iscos e aktores e modeles ka nisur në rrjetet sociale dhe tani takimet mes tyre janë shpeshtuar aq sa të flitet për këtë lidhje të mundshme dashurie.

sfidanti.al