Edhe bukuroshet “luajnë”me foto që Milani të ngjallet

Miss Bikini Sllovakia 2014” është tifozja më e zjarrtë e Milanit, dhe Milani duket më i fortë prej saj.

Martina Stetiarova shihet mjaft seksi në disa foto ku nuk mund të mungojë edhe fanella e “kuqezinjve”. Kohë pas kohe, Stetiarova poston foto në rrjetet sociale, duke i shpërblyer tifozët e Milanit me foto të zjarrta.