“Dashuri me shikim të parë” mes Atletikos dhe Sharlizë Teronit!

Le të mos flasim seriozisht, të paktën këtë herë. Kur vjen puna për biznes, dashuria shpesh herë bën mënjanë. Me mision të tillë ishin edhe aktorja e shquar e Hollivudit, Sharlizë Teron dhe dy futbollistët e Atletikos, Grizman e Felipe Luis, që u takuan në Madrid. Pikëpjekja në kryeqytetin e Spanjës ishte më shumë një reklamë e dyfishtë sesa një “dashuri me shikim të parë”, aq më tepër që aktoret e mëdha amerikane nuk para preferojnë të lidhen me yjet e futbollit. Këta ia kanë lënë topmodeleve.

Gjithsesi, treshja bëri një figurë të bukur dhe Antuan Grizman e Felipe Luis i dhuruan aktores afrikanojugore një fanelë të Atletikos, me emrin e saj. Fotot e shkrepura vërtet ishin të shkëlqyera dhe ia arritën qëllimit. Foto u bënë edhe me aktorin Vin Dizel (Diesel) i cili ishte në Madrid së bashku me Sharlizën për herën e parë të filmit të tyre të ri “Fati i të Furishmit” (Fate of the Furious).

Sfidanti.al